Do Piły szablastej/Lisiego Ogona

Aktywne filtry

Brzeszczoty do pił szablastych/lisich ogonów

Oferujemy brzeszczoty do pił szablastych (lisich ogonów) w różnych rozmiarach. W asortymencie sklepu internetowego Werhe znajdziesz zarówno brzeszczoty do cięcia drewna, jak i ostrza do cięcia metalu, cegły, kamienia, płyt kartonowo-gipsowych i innych powierzchni. Brzeszczoty do pił szablastych doskonale sprawdzą się przy pracach remontowych, budowlanych i wyburzeniowych, a także w codziennych pracach ogrodowych i gospodarczych.  

Dostępne w naszej ofercie nożyki do drewna, betonu czy też metalu wykonane są z wytrzymałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i korozję stali. Oferujemy trzy typy brzeszczotów:

  • ze stali wysokowęglowej HCS – przeznaczone do obróbki materiałów miękkich, takich jak drewno,
  • Carbidowe – TCT, ostrza przeznaczone do obróbki betonu oraz materiałów betonopodobnych,
  • Bi-metal – uniwersalne ostrza wykonane ze stali sprężynowej oraz szybkotnącej.

Wysoka jakość materiałów zapewnia precyzyjne, czyste cięcia bez wysiłku. Duży wybór brzeszczotów o różnej długości gwarantuje, że bez problemu dopasujesz produkt do posiadanej przez Ciebie piły szablastej. Ostrza do pił szablastych są kompatybilne z piłami najpopularniejszych marek, w tym BOSCH, Metabo, Milwaukee, Dewalt. Masz pytania dotyczące narzędzi w naszej ofercie? Skontaktuj się z nami!