Sklep korzysta z plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych (także remarketingowych), analizy ruchu, zapewnienia pełnej funkcjonalności Sklepu, w tym dostosowania jego treści do Twoich preferencji. Korzystając ze Sklepu zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies i podobnych technologii.

zamknij

Pobijaki do uziomów

Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdą Państwo pobijaki do uziomów, które przeznaczone są do wbijania prętów uziomowych w twardych gruntach. Proponowane przez nas narzędzia posiadają mocowanie SDS Max oraz SDS Plus, które przystosowane do młotów udarowych o tym samym typie uchwytu. Są to produkty wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia oraz odkształcenia. Głowicę pobijaka do uziomów mocuje się na standardowych dłutach młotów udarowych.

Niezbędne akcesoria dla fachowców

Oferujemy szeroki wybór narzędzi i akcesoriów, z których zadowoleni będą wszyscy profesjonaliści. W asortymencie oprócz pobijaków do uziomów znajdują się również dłuta, tarcze oraz wiertła, w tym wiertła do gleby do wiertnic. Wszystkie oferowane produkty znacząco ułatwiają i usprawniają pracę. Gwarantują bezproblemowe użytkowanie ze względu na wykorzystanie wysokiej jakości stali. 

Nasz doświadczony zespół zapewnia fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu. Jeśli mają Państwo pytania na temat podbijaków do uziomów oraz innych narzędzi lub lub chcą dowiedzieć się więcej, zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu.

Przedłużka Max do Max

Asortyment narzędzi i akcesoriów obejmuje m.in. przedłużkę Max do Max. Przedłużenie charakteryzuje się wysoką żywotnością i odporność na uszkodzenia dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tali przemysłowej. Przedłużka stosowana jest do młotów obrotowych z mocowaniem SDS Max o klasie od 5 kg. Przeznaczone są również do młotów wiertniczych takich producentów jak: Atlas Copco, DeWalt, DUSS, Hitachi, Makita, czy Kress. 

Przedłużki dostępne w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdują się przedłużki typu:

  • SDS Max do SDS Max o całkowitej długości 750 mm oraz długości roboczej 610 mm,
  • SDS Max do SDS Max o długości całkowitej 500 mm i długości roboczej 360 mm,
  • SDS Max do SDS Max o długości całkowitej 300 mm i długości roboczej 160 mm.

Szukają Państwo niezawodnych, sprawdzony urządzeń i profesjonalnych akcesoriów? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oprócz sprzedaży zapewniamy fachowe doradztwo. Nasz doświadczony zespół pomoże w wyborze odpowiedniego rozwiązania. W przypadku pytań zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z firmą.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest "PYRAMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, adres Nadrzeczna 7A, 05-552, Jabłonowo, numer NIP: 5272426997, numer REGON: 000451820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: info@pyramide.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło