Sklep korzysta z plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych (także remarketingowych), analizy ruchu, zapewnienia pełnej funkcjonalności Sklepu, w tym dostosowania jego treści do Twoich preferencji. Korzystając ze Sklepu zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies i podobnych technologii.

zamknij

Wiertła sds do betonu

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-12 z 43 pozycji

Aktywne filtry

W ofercie firmy WERHE znajdziesz wiertła do betonu zbrojonego i niezbrojonego. Narzędzia te są dostępne w różnych rozmiarach, z uchwytami: SDS Plus i SDS Max. Wśród surowców, z których wykonano nasze produkty, znajdziesz m.in. twardą stal piaskową oraz stal hartowaną. W niektórych wiertłach głowice wiercące mają nawet 4 ostrza. Umożliwiają one szybkie wykonywanie: otworów przebiciowych, drenażowych oraz otworów pod kotwy zbrojeniowe.

Ogromną zaletą naszych produktów jest jednorodna strefa spawania rowka i głowicy. Efekt ten powstał w wyniku zastosowania dyfuzyjno-indukcyjnej technologii spawania. Dzięki niej głowice wierteł są w stanie pracować z dużą wydajnością nawet podczas uderzania o zbrojenie.

Nasze wiertła sprawdzą się podczas wiercenia w:

  • betonie zbrojonym i niezbrojonym,
  • murze,
  • kamieniu,
  • tynku,
  • granicie.

Zestawy wierteł do betonu

Oferujemy dwa rodzaje zestawów z wiertłami do betonu. Docenią je zarówno początkujący majsterkowicze, jak i osoby planujące skomplikowane prace remontowe. W metalowych skrzynkach znajdują się wiertła w różnych rozmiarach. Zostały one dobrane w taki sposób, by z można było zrobić nimi otwory w materiałach o zróżnicowanej wytrzymałości.

W naszym asortymencie znajdziesz również komplety wierteł w tym samym rozmiarze. Możesz stosować je zamiennie albo zamontować je w kilku wiertarkach – w ten sposób umożliwisz wykonywanie prac kilku osobom w tym samym czasie.

Ogromna siła kruszenia

Nasze wiertła z powodzeniem wykonują otwory w trudnych materiałach, co sprawia, że mogą one konkurować z produktami firm takich jak Bosch. Duża wydajność naszych wierteł wynika z zastosowania główek centrujących o nachyleniu 90 stopni oraz szlifowanych, ostrych krawędzi tnących. Taka konstrukcja zapewnia ogromną siłę kruszenia betonu, granitu oraz marmuru.

Szybsze odprowadzanie urobku dzięki podwójnej spirali

Duże, 4-rowkowe kanały odprowadzające oraz podwójne spirale sprawiają, że nasze wiertła odprowadzają cały urobek w mgnieniu oka. Żłobienia kontynuują geometrię głowicy wierteł, dzięki czemu wszystkie zwierciny są płynnie usuwane z powierzchni narzędzia. Konstrukcja ta zmniejsza również wibracje podczas pracy w betonie.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest "PYRAMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, adres Nadrzeczna 7A, 05-552, Jabłonowo, numer NIP: 5272426997, numer REGON: 000451820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: info@pyramide.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło