Wiertła sds do betonu

Aktywne filtry

W ofercie firmy WERHE znajdziesz wiertła do betonu zbrojonego i niezbrojonego. Narzędzia te są dostępne w różnych rozmiarach, z uchwytami: SDS Plus i SDS Max. Wśród surowców, z których wykonano nasze produkty, znajdziesz m.in. twardą stal piaskową oraz stal hartowaną. W niektórych wiertłach głowice wiercące mają nawet 4 ostrza. Umożliwiają one szybkie wykonywanie: otworów przebiciowych, drenażowych oraz otworów pod kotwy zbrojeniowe. W naszej ofercie znajdziesz także szereg akcesoriów, takich jak adaptery i przedłużki do wierteł.

Ogromną zaletą naszych produktów jest jednorodna strefa spawania rowka i głowicy. Efekt ten powstał w wyniku zastosowania dyfuzyjno-indukcyjnej technologii spawania. Dzięki niej głowice wierteł są w stanie pracować z dużą wydajnością nawet podczas uderzania o zbrojenie.

Nasze wiertła sprawdzą się podczas wiercenia w:

  • betonie zbrojonym i niezbrojonym,
  • murze,
  • kamieniu,
  • tynku,
  • granicie.

Zestawy wierteł do betonu

Oferujemy dwa rodzaje zestawów z wiertłami do betonu. Docenią je zarówno początkujący majsterkowicze, jak i osoby planujące skomplikowane prace remontowe. W metalowych skrzynkach znajdują się wiertła w różnych rozmiarach. Zostały one dobrane w taki sposób, by z można było zrobić nimi otwory w materiałach o zróżnicowanej wytrzymałości.

Ogromna siła kruszenia

Nasze wiertła z powodzeniem wykonują otwory w trudnych materiałach, co sprawia, że mogą one konkurować z produktami firm takich jak Bosch. Duża wydajność naszych wierteł wynika z zastosowania główek centrujących o nachyleniu 90 stopni oraz szlifowanych, ostrych krawędzi tnących. Taka konstrukcja zapewnia ogromną siłę kruszenia betonu, granitu oraz marmuru.

Szybsze odprowadzanie urobku dzięki podwójnej spirali

Duże, 4-rowkowe kanały odprowadzające oraz podwójne spirale sprawiają, że nasze wiertła odprowadzają cały urobek w mgnieniu oka. Żłobienia kontynuują geometrię głowicy wierteł, dzięki czemu wszystkie zwierciny są płynnie usuwane z powierzchni narzędzia. Konstrukcja ta zmniejsza również wibracje podczas pracy w betonie.