• Obecnie brak na stanie
Brzeszczot drewno metal palety 5x 200mm Werhe

Brzeszczot drewno metal palety 5x 200mm Werhe

28,46 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość
Obecnie brak na stanie

WERHE ® Profesjonalne brzeszczoty do piły szablastej - szybkie; czyste i precyzyjne cięcie - kompatybilne z firmami min. od Bosch, Metabo, Milwaukee, Dewalt, Festool, Einhell, Parkside, Makita NIEMIECKA SOLIDNA JAKOŚĆ

5 x Brzeszczot do drewna, metalu i palet 200 mm S1022VFN

Podziałka uzębienia - 1.8mm - 2.6mm

Długość całkowita 200x19x0.9mm 8" /10 - 14tpi

Lekki a zarazem masywny brzeszczot do powierzchni drewnianej, metalicznej i drewna z elementami metalowymi (o średnicy od 5 do 180 mm) dobry do stosowania z piłami szablastymi. Od teraz nie wahaj się używać tylko pił WERHE ®.

Dzięki średnicy 200 mm wykonasz swoją pracę bez większego wysiłku tj. przy twardym, miękkim, grubym, wiórowym drewnie; sklejce, paletach z gwoździami i metalu (5-175mm), płycie pliśniowej, aluminium / blacha (3-10mm) czy też profilach plastikowych (dia.3-175mm) . W stolarce niezastąpione.

Wykonany ze sprężystej stali stopowej grzbiet brzeszczotu bimetalicznego jest zespawany promieniem lasera z ostrzem z wysokowydajnej stali szybkotnącej i to właśnie dzięki temu zawdzięcza on sobie trwałość. Boki brzeszczotu są szlifowane zbieżnie a zęby ostrzone ukośnie.

Zęby osadzone i oszlifowane pozwalają na czyste i szybkie cięcie każdego materiału. Ma również doskonały wynik jakościowy i długoterminową żywotność.

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.