Sklep korzysta z plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych (także remarketingowych), analizy ruchu, zapewnienia pełnej funkcjonalności Sklepu, w tym dostosowania jego treści do Twoich preferencji. Korzystając ze Sklepu zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies i podobnych technologii.

zamknij

karta z kłódką

Formy płatności

Szanowny Kliencie za zamówienie w naszym sklepie możesz zapłacić w wygodny sposób, wybierając odpowiednią formę płatności w koszyku.

- Przelewem tradycyjnym

Za zamówienie możesz zapłacić przelewem tradycyjnym na rachunek płatniczy Sprzedawcy mBank

95 1140 2004 0000 3502 7676 4240

- Płatności przy odbiorze zamówienia

Płatności dokonujesz przy odbiorze paczki od kuriera lub w naszym punkcie odbioru.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest "PYRAMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, adres Nadrzeczna 7A, 05-552, Jabłonowo, numer NIP: 5272426997, numer REGON: 000451820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: info@pyramide.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło