Sklep korzysta z plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych (także remarketingowych), analizy ruchu, zapewnienia pełnej funkcjonalności Sklepu, w tym dostosowania jego treści do Twoich preferencji. Korzystając ze Sklepu zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies i podobnych technologii.

zamknij

Dłuta do betonu

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Prowadzenie prac wyburzeniowych oraz wykonywanie otworów pod kable jest niemożliwe bez odpowiednich dłut do betonu. Tylko wytrzymałe narzędzia z odpowiednim uchwytem i końcówką pozwolą Ci robić bruzdy oraz przebijać się przez ściany. W naszym asortymencie znajdziesz dłuta do betonu wyposażone w uchwyty SDS Plus – podłączane do lekkich maszyn, oraz SDS Max – które najlepiej sprawdzą się w ciężkich wiertarkach i młotowiertarkach.

Sprzedajemy różne rodzaje dłut: płaskie, szpiczaste oraz podgięte – w pojedynczych egzemplarzach oraz w zestawach. Korzystając z nich, wykonasz większość prac związanych z wyburzaniem, skuwaniem i wykonywaniem otworów. Używając dłut z różnymi końcówkami, szybko pozbędziesz się glazury, fug oraz terakoty. W naszej ofercie znajdziesz także przecinaki do betonu, wykonane z solidnych materiałów, odporne na uszkodzenia mechaniczne czy czernienie. Narzędzia te doskonale sprawdzą się do prac w warsztatach różnego typu oraz na budowie.

Dłuto szpic SDS Plus do wymagających

Planujesz intensywne prace w betonie lub w tynku? Dłuto szpicak SDS Plus ułatwi Ci rozkuwanie fundamentów i wylewek oraz kucie w betonie zbrojonym oraz ceramice. Wierzchołki i ostrza tych narzędzi zostały wykonane z doskonałej jakości stali, co sprawia, że z łatwością przebijają się one przez twarde materiały. Nasze produkty mogą być używane z młotami udarowymi i udarowo-obrotowymi z udarem pneumatycznym.

Lepiej wybrać dłuto SDS Plus, czy SDS Max?

Dłuta z uchwytem SDS Plus są stosowane przede wszystkim w lekkim osprzęcie wyburzeniowym ważącym mniej więcej 5 kilogramów. Doskonale sprawdzą się one podczas usuwania terakoty czy płytek ceramicznych.

Konstrukcja dłuta SDS Plus nie jest jednak przystosowana do zaawansowanych prac wyburzeniowych, dlatego w urządzeniach ważących więcej niż 5 kilogramów wykorzystuje się osprzęt z uchwytem SDS Max. Ten rodzaj mocowania jest bardziej stabilny, większy i solidniejszy. Doskonale sprawdzi się on w młotach udarowych z wiertłami do betonu, których średnica nie przekracza 18 mm.

Jeśli potrzebujesz solidnych i trwałych narzędzi do prac remontowych oraz wyburzeniowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dłut i przecinaków do betonu. W razie pytań prosimy o kontakt z WERHE.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest "PYRAMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, adres Nadrzeczna 7A, 05-552, Jabłonowo, numer NIP: 5272426997, numer REGON: 000451820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: info@pyramide.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło