Łopaty/Szypy

Aktywne filtry

Łopaty do betonu

Oferujemy wysokiej jakości łopaty do betonu, asfaltu czy też twardej gleby. Łopaty przeznaczone są do współpracy z ciężkimi młotami udarowymi i udarowo-obrotowymi wyposażonymi w odpowiedni uchwyt. Do prac w średnio twardym podłożu wystarczy dłuto łopatkowe z mocowaniem SDS Plus, ale jeśli zamierzasz używać łopaty do betonu czy innego, twardego materiału, warto zaopatrzyć się w narzędzie z mocowaniem SDS Max lub HEX. W asortymencie naszego sklepu z pewnością znajdziesz odpowiednią łopatę. Nasze dłuta łopatowe sprawdzą się podczas prac budowlanych, drogowych, rozbiórkowych czy też ogrodniczych.

Polecamy również nasze dłuta do betonu do lekkich młotów udarowych.

Łopata z chwytem SDS Max

W sklepie internetowym Werhe znajdziesz łopatę z chwytem SDS Max. Łopata wykonana jest z wysokiej jakości stali narzędziowej, dzięki czemu jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Oferowane dłuto łopatowe pasuje do urządzeń mechanicznych z systemem mocowania SDS Max o średnicy 18 mm. Łopata sprawdzi się podczas kopania w różnego typu, twardym gruncie, między innymi: łupku, kredzie, gruzie, glinie, żużlu, kruchym cemencie czy też ziemi.

Łopata z mocowaniem HEX

Młot udarowy wyposażony w sześciokątny uchwyt HEX służy do najbardziej wymagających prac. Do tego typu urządzenia polecamy profesjonalną łopatę z mocowaniem HEX o średnicy 30 mm. Nasze dłuto łopatowe sprosta każdemu wyzwaniu. Idealnie nada się do twardej i ubitej ziemi. Łopata HEX poradzi sobie podczas dłutowania w betonie, kopania w asfalcie, a także skuwania płytek.