Sklep korzysta z plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych (także remarketingowych), analizy ruchu, zapewnienia pełnej funkcjonalności Sklepu, w tym dostosowania jego treści do Twoich preferencji. Korzystając ze Sklepu zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies i podobnych technologii.

zamknij

Nożyki

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Nożyki do wyrzynarki - brzeszczoty

Potrzebujesz nożyków do wyrzynarki do szybkiego i czystego przecinania różnego rodzaju materiałów? Oszlifowane i odpowiednio wyprofilowane zęby naszych noży pozwolą Ci wyciąć niemal dowolny kształt w drewnie, metalu oraz w betonie. Bogaty wybór podziałek oraz długości powierzchni uzębienia umożliwi Ci dopasowanie noży do grubości obrabianego materiału. Oferujemy produkty z ostrzami o konstrukcji spadzistej i rozwartej.

W naszym asortymencie znajdziesz popularne rodzaje narzędzi: nożyki do wyrzynarki z uchwytem typu T oraz brzeszczoty z uchwytem typu S. Gwarantujemy, że będą one kompatybilne z większością wyrzynarek – elektrycznych i akumulatorowych – oraz pił szablistych. Nasz sprzęt połączysz z maszynami produkowanymi przez firmy takie jak Bosch, Elu oraz Hitachi.

Brzeszczoty do drewna

Szukasz dwustronnych nożyków i brzeszczotów do drewna do drewna, które umożliwią Ci wycinanie prostych oraz zakrzywionych kształtów? W naszej ofercie znajdziesz nożyki o parametrach (średnicy i podziałce uzębienia) umożliwiających płynne cięcie:

 • wszystkich typów płyt m.in. powlekanych i OSB,
 • laminatów,
 • twardego i miękkiego drewna.

Wybierając nożyki do cięcia drewna o odpowiednich odstępach między kolejnymi zębami, ułatwisz sobie pracę. Dzięki temu otrzymasz równe i czyste cięcie oraz nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z nadmiernymi wibracjami podczas wycinania. Nasze nożyki i brzeszczoty do drewna przetną elementy drewniane o średnicy od 5 mm do nawet 200 mm.

Brzeszczoty do metalu

Oferujemy lekkie noże do metalu o zróżnicowanej powierzchni metalicznej, przystosowane do cięcia blachy o różnych profilach. Z ich pomocą z łatwością przetniesz nie tylko cienkie, aluminiowe płyty, ale również grube palety z gwoździami czy plexi. Nasze noże i brzeszczoty do metalu są wykonane m.in. ze sprężystej stali stopowej oraz kutej stali węglowej. Łatwe i wygodne cięcie metalu umożliwiają też oferowane przez nas tarcze do cięcia. Możesz być pewny, że przyrządy te będą Ci służyć wiele lat!

W naszej ofercie znajdziesz nożyki do metalu, które umożliwią Ci precyzyjne przecinanie niemal wszystkich rodzajów tego materiału, a w tym m.in.

 • miedzi,
 • srebra,
 • aluminium,
 • mosiądzu,
 • magnezu,
 • żeliwa,
 • cynku.

Brzeszczoty do betonu

Nasze brzeszczoty do betonu są wykonane z twardej stali węglowej – odpornej na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia. Frezowane zęby ułożone w układzie grabiowym bez problemu przetną cegły, cement włóknisty czy gazbeton, ułatwiając prace remontowe oraz ogrodnicze.  Nasze produkty są wyposażone w złącza pasujące m.in. do pił szablistych Bosch S 2243 HM.

Jeśli więc jesteś zainteresowany naszą ofertą solidnych nożyków do wyrzynarki i brzeszczotów, zapraszamy do kontaktu z firmą.

 • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest "PYRAMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, adres Nadrzeczna 7A, 05-552, Jabłonowo, numer NIP: 5272426997, numer REGON: 000451820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: info@pyramide.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło