Brzeszczot do piły szablastej S1543HM

Brzeszczot do piły szablastej S1543HM

37,80 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

WERHE ® Profesjonalne brzeszczoty do piły szablastej (stolarz, rzemieślnik, joiner)- szybkie; czyste cięcie bez kurzu - kompatybilne z firmami min. od Bosch, Metabo, Milwaukee, Dewalt, Festool, Einhell, Parkside, Makita NIEMIECKA SOLIDNA JAKOŚĆ

1 x Brzeszczot do drewna, metalu i palet 305 mm S1243HM

Podziałka uzębienia - 12.7 mm

Długość całkowita 240mm - 2tpi

Lekki a zarazem masywny brzeszczot do powierzchni ceglanej, kamienistej i drewnianej dobry do stosowania z piłami szablastymi o mocy od 10.8 V-Li. Od teraz nie wahaj się używać tylko pił WERHE ®.

Dzięki średnicy 240 mm wykonasz swoją pracę bez większego wysiłku tj. w cegle, dachówce, gazbetonie, płytach gipsowo kartonowych, pumeksie, zaprawie, ytong czy też przy rozczłonkowaniu niepotrzebnych elementów z kamienia / kamieniu glinianym. Jest on również idealny do demolki starych elementów przy demontażu, wycięcia otworów - montaż elementów w ścianach i wstawiania nowych okien oraz drzwi. Na budowie niezastąpione.

UWAGA! Niewskazane jest cięcie w piaskowcu wapiennym

Wykonany ze sprężystej stali stopowej grzbiet brzeszczotu bimetalicznego jest zespawany promieniem lasera z ostrzem z wysokowydajnej stali szybkotnącej i to właśnie dzięki temu zawdzięcza on sobie trwałość. Boki brzeszczotu są szlifowane zbieżnie a zęby ostrzone ukośnie.

Zęby osadzone i oszlifowane pozwalają na czyste i szybkie cięcie każdego materiału. Ma również doskonały wynik jakościowy i długoterminową żywotność.

29 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.