Młotek gumowy SDS Plus

81,29 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Jeżeli na co dzień pracujesz ze zwykłym tradycyjnym młotkiem gumowym ten produkt może być dla ciebie idealny. Produkt ten może zastąpić twój stary młotek i da twoim rękom odpoczynek .

Ilość

Produkt wyposażony jest w uchwyt SDS Plus przez co pasuje do większości popularnych młotów udarowych właśnie z tym mocowaniem. Dzięki zasilaniu elektrycznemu i funkcji udaru(dłutowania) znacznie przyspieszy twoją pracę w porównaniu do zwykłego młotka.

Gumowy Młotek ułatwia pracę i ulży twoim dłoniom . Dostosowany jest do pracy z mlotowiertarkami z udarem dzięki czemu przyspieszy twoją prace. Zapakowany jest w praktyczne pudełko , które posiada również opcję zawieszki, która umożliwia powieszenie produktu na ścianie zachowując porządek w warsztacie <br><br>

 

Produkt znajdzie swoje zastosowanie tam gdzie zwykły gumowy młotek ma . Na przykład czyszczenie rur , układanie kostki i wiele więcej.

Mocowanie SDS Plus zapewni uniwersalność produktu ponieważ będzie on pasował do większości młotowiertarek na rynku. Młotek został wykonany z wysokiej jakości stali i gumy.

Dane techniczne:

średnica młotka ⌀: 36mm

średnica ⌀: 40mm 

mocowanie: SDS PLUS 10mm

 długość całkowita: 95mm

Waga wraz z opakowaniem : 0.21 kg 

Zakres Dostawy: 

gumowy młotek

opakowanie

100 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.