Sklep korzysta z plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych (także remarketingowych), analizy ruchu, zapewnienia pełnej funkcjonalności Sklepu, w tym dostosowania jego treści do Twoich preferencji. Korzystając ze Sklepu zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies i podobnych technologii.

zamknij

Wiertła do gleby

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-12 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Planujesz prace ziemne związane z niwelacją terenu, przygotowaniem go pod budowę lub uprawę? Nie musisz kupować drogich wierteł glebowych od firm takich jak STIHL czy Makita. Nasze produkty są znacznie tańsze, a mimo to doskonale nadają się do intensywnej pracy i wykonywania otworów w gruntach o dużej twardości.

Podwójne spirale naszych wierteł do przewiertów glebowych umożliwiają błyskawiczne wydobywanie urobku przy niewielkim tarciu powierzchni. Materiał, z którego wykonane są te narzędzia – stal z domieszką wzmacniającego manganu – sprawi, że będziesz mógł korzystać z nich przez wiele lat.

Wiertła glebowe z adapterami

Chciałbyś móc zmieniać osprzęt w swojej wiertnicy? Oferujemy wiertła z adapterami umożliwiającymi przejście z narzędzi SDS Plus oraz SDS Max na inne wiertło glebowe. Rozwiązanie to docenią w szczególności ogrodnicy, pracownicy plantacji czy firm budowlanych, którzy podczas pracy muszą często zmieniać osprzęt.

Jak działają wiertła do gleby?

Wiertła do gleby, podobnie jak pozostałe rodzaje tych produktów, służą do przebijania zwartych struktur. Są one montowane w różnego rodzaju maszynach służących do wykonywania przewiertów i obsługiwane przez jedną lub dwie osoby. Narzędzia te najczęściej tworzy się z masywnego stopu żelaza. Dzięki temu mogą rozkruszyć nawet twardą, zbitą i wysuszoną glebę.

Stalowe wiertła do gleb pełnych – dostępne również w naszym asortymencie – mają dużą moc, a dzięki spiralnej konstrukcji świetnie radzą sobie z kruszeniem rozmaitych gruntów. Używając ich, można wykonywać otwory i nawierty o różnych średnicach. Gwarantują one:

  • szybki transport urobku,
  • niskie tarcie powierzchni,
  • efektywną pracę świdra.

Świdry do gleby zużywają się bardzo powoli nawet podczas intensywnej eksploatacji. Stępioną końcówkę można łatwo naostrzyć, zwiększając jej wydajność.

Zastosowanie świdrów do gleby

Świdry glebowe są wykorzystywane do najróżniejszych prac budowlanych i ogrodniczych. Najczęściej można je zobaczyć na terenach, na których budowane są nowe domy oraz osiedla. Maszyny te doskonale nadają się bowiem do nawiercania otworów pod ogrodzenia: zarówno klasycznych płotów, jak i parkanów osadzanych na betonowych blokach wymagających podkopania fundamentów.

Świdry do gleb są również często wykorzystywane przez badaczy i geologów, ponieważ umożliwiają dotarcie do głębokich warstw ziemi oraz eksplorowanie jej zasobów naturalnych.

Wybrać świder czy łopatę?

W naszym sklepie internetowym dostępne są nie tylko wydajne świdry ECO, ale także klasyczne łopaty. Narzędzia te są łatwe w obsłudze, a korzystanie z nich nie wymaga dużej siły od operatora. Są one również przyjazne dla środowiska, bo – w przeciwieństwie do świdrów – nie emitują one spalin.

Warto jednak pamiętać, że świdry są znacznie wydajniejsze i korzystanie z nich przyspiesza wykonywanie prac budowlanych. Używanie ich wymaga tężyzny fizycznej, jednak maszyny te są w stanie przebić się przez bardzo twardy grunt, którego nie da się rozdrobnić łopatą – nawet używaną przez największego siłacza.

Akcesoria i osprzęt

W naszym asortymencie znajdziesz także wszystkie niezbędne akcesoria, które ułatwią Ci wykonanie każdej pracy remontowej! Wszystkie z nich dostępne są w różnych wariantach i rozmiarach, co umożliwi Ci bezpośrednie dopasowanie produktu do swoich wymagań i oczekiwań. Wśród nich możesz znaleźć z m.in. podbijaki do uziomów, które współpracują z różnymi rodzajami uziemień.

Nasz sklep pomoże Ci także w wyposażeniu swoich urządzeń i maszyn mechanicznych! Oferujemy rozmaite akcesoria i części – np. ubijaczki stopa płyta - wyprodukowane z materiałów wysokiej klasy.

Wszystkie nasze produkty przechodzą bardzo drobiazgowe testy jakości i odznaczają się wyjątkową trwałością oraz odpornością na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Możesz mieć pewność, że żaden z nich Cię nie zawiedzie!

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest "PYRAMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, adres Nadrzeczna 7A, 05-552, Jabłonowo, numer NIP: 5272426997, numer REGON: 000451820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: info@pyramide.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło