Zestaw otwornic do betonu 9 sztuk z walizką 30-100mm

Zestaw otwornic do betonu 9 sztuk z walizką 30-100mm

195,04 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zestaw otwornic do betonu który składa się z 6 elementów:
Otwornice o rozmiarach 30-100mm
przedłużka 300mm SDS Plus SDS Max
Wiertło punktowe

Ilość

Profesjonalny Zestaw otwornic do betonu 9 Sztuk ????łatwe przenoszenie sprzętu dzięki eleganckiej i ładnej walizce. Jest ona lekka przez co ułatwia przenoszenie otwornic. Posiada w środku na spodzie usztywnioną piankę, która zabezpiecza przed poruszaniem się narzędzi, a także piankę amortyzującą która przeciw działa przed wypadnięciem i obijaniem się akcesoriów które znajdują się w środku. Miejsca w skrzynce są dedykowane na dany element wyposażenia.

????Zestaw posiada dwa przedłużenia 300mm które pomogą w pracy na większych odległościach i robienie głębszych odwiertów. Każde z przedłużeń posiada inny uchwyt wiertarski SDS Plus i SDS Max, przez co zestaw jest bardzo uniwersalny, a także przyspieszy szybkość pracy jeżeli posiadamy oba typy wiertarek. Z drugiej zaś strony znajduje się śruba zabezpieczająca na wiertło a także gwint by wkręcić przedłużenie w otwornice

????Dołączone Dwa wiertła do betonu wysokiej jakości zapewnią pracę nawet w najcięższych warunkach. wiertła posiadają rowek montujący , które montujemy w kierunku śruby zabezpieczającej by wiertło nie wyleciało ani się nie uszkodziło podczas pracy.

????Otwornice są różnej wielkości. Wielkości otwornic które znajdują się w zestawie to 30mm , 40mm , 65mm , 80mm , 100mm, każda z otwornic ma długość od 70 do 75mm . W każdej z otwornic znajdują się otwory, by pozbyć się w łatwy sposób wydobytego materiału..

????Produkty wykonane są z wysokiej jakości stopów stali. Przez co gwarantowana jest wysoka wytrzymałość, odporność i jakość . Zestaw przyrządów służy do wiercenia w czerwonej cegle , murów cementowych, pustaki i cegle piankowej.

Cały zestaw jest skonstruowany tak by był jak najbardziej uniwersalny i pasował w każdej sytuacji. 

Jest w nim możliwość bezproblemowej wymiany wierteł punktowych.

Służy do wiercenia w czerwonej cegle , murów cementowych, pustaki i cegle piankowej. 

Otwornice są wykonane z wysokiej jakości stali a także są wyposażone w zęby wzmacnianych węglikiem. 

Niezwykle prosty montaż dzięki intuicyjnemu systemu zabezpieczeń śrub i gwintowanych końcówek. Dzięki temu systemowi wymiana części jest niezwykle szybka i łatwa.

W otwornicach są dziurki za pomocą których łatwo jest usunąć stały urobek.

Dzięki przedłużkom z mocowaniami SDS Plus i SDS MAX nie musimy się martwić jaką młotowiertarkę posiadamy ponieważ w zestawie znajdują się oba typy.

 

Skrzynka jest lekka i kompaktowa co umożliwia łatwe przeniesienie je na miejsce pracy a miękka okładzina zadba o bezpieczeństwo twoich narzędzi.

Zawartość walizki to:

1x Otwornica 30 x 70 mm  4 zęby 

1x Otwornica 40 x 75 mm 4 zęby 

1x Otwornica 65 x 75 mm 6 zębów 

1x Otwornica 80 x 75 mm 8 zębów 

1x Otwornica 100 x 75 mm 10 zębów 

Przedłużka Adapter 300 mm SDS Plus 

Przedłużka Adapter 300 mm SDS Max 

2x śrub zabezpieczających

2x Wierteł punktowych 

Wymiary Walizki :

37,5 x 22 x 9,5 cm

91 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.