Sklep korzysta z plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych (także remarketingowych), analizy ruchu, zapewnienia pełnej funkcjonalności Sklepu, w tym dostosowania jego treści do Twoich preferencji. Korzystając ze Sklepu zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies i podobnych technologii.

zamknij

Stoły do frezarek

Potrzebujesz stołu do frezarki, z którego mógłbyś korzystać w swoim prywatnym warsztacie lub w firmie? Oferujemy Ci maszyny do specjalistycznych zastosowań, w tym do frezowania równoległego krawędzi i inkrustacji. Do stołu frezarskiego możesz podłączyć frezarkę górnowrzecionową z płytą prowadzącą o średnicy nawet do 160 mm.

Powierzchnia robocza naszych maszyn – za sprawą dwóch dodatkowych stołów bocznych – ma imponujące 475 mm długości. Gwarantuje ona doskonałą stabilność obrabiania każdego materiału. Na stole frezarskim możesz położyć długą blachę lub deskę, nie martwiąc się o to, czy podczas pracy spadnie ona na podłogę. Nasze maszyny są wyposażone również w specjalne ograniczniki zwiększające dokładność i powtarzalność pracy.

Stabilne i wygodne frezowanie w każdych warunkach

Nasz stół do frezowania został wykonany z doskonałej jakości aluminium – odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Niełatwo jest je odkształcić czy przeciąć. Możesz więc swobodnie korzystać z naszego sprzętu bez obaw o zniszczenie go.

W nogach stołu znajdują się specjalne otwory umożliwiające przewiercenie maszyny do podłogi. Dzięki nim nie tylko zwiększysz stabilność sprzętu podczas pracy, ale także zabezpieczysz go przed kradzieżą.

Podczas obrabiania materiałów powstają ogromne ilości drobnego pyłu. Z tego powodu przełącznik z gniazdem 230 V został zabezpieczony pyłoszczelną obudową. Dodatkowo z boku urządzenia znajduje się szczelne przyłącze, do którego możesz podłączyć odkurzacz.

Samodzielny montaż frezarki

W internecie znajdziesz wiele filmów ukazujących, jak samodzielnie zbudować prosty stół do frezarki. Pamiętaj jednak o tym, że poprawne skonstruowanie takiej maszyny wymaga wiedzy i odpowiednich narzędzi. Blat musi być odporny na wibracje i na tyle wytrzymały, by mógł przez wiele godzin utrzymywać nie tylko ciężką frezarkę, ale także obrabiany materiał. Sprzęt, który zostanie wykonany w niewłaściwy sposób, może po prostu rozpaść się po kilku tygodniach.

Tylko przetestowane stoły do frezarek – zaprojektowane i stworzone przez doświadczonych inżynierów – są w stanie zapewnić Ci wygodne oraz bezpieczne warunki pracy podczas obrabiania trudnych materiałów. Nie trać więc czasu na tworzenie blatu ze sklejki. Zainwestuj w stół frezarski od WERHE i pracuj komfortowo przez wiele lat!

Przepraszamy, w tej kategorii nie ma produktów
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest "PYRAMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, adres Nadrzeczna 7A, 05-552, Jabłonowo, numer NIP: 5272426997, numer REGON: 000451820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: info@pyramide.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło