Sklep korzysta z plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych (także remarketingowych), analizy ruchu, zapewnienia pełnej funkcjonalności Sklepu, w tym dostosowania jego treści do Twoich preferencji. Korzystając ze Sklepu zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies i podobnych technologii.

zamknij

Jakie funkcje pełnią adaptery do wierteł?

W: Aktualności Na:

Adaptery do wierteł stanowią pośrednictwo pomiędzy napędem a końcówką wiertarki udarowej. Komponenty te należą do najbardziej eksploatowanych podczas pracy urządzenia. Na czym dokładnie polega ich działanie i o czym należy pamiętać podczas ich użytkowania?

Adaptery do wierteł – do czego służą i na czym polega ich użyteczność?

Adapter do wiertła to element pośredniczący wykorzystywany w wiertarce udarowej – umożliwia komfortową i bezpieczną współpracę jej napędu i końcówki. Poszerza on też funkcjonalność urządzenia o możliwość wykorzystania dodatkowego osprzętu – takiego jak otwornice czy koronki wiertnicze o różnego typu głowicach oraz wymiarach. Nowoczesna budowa adapterów znacznie ułatwia ich użytkowanie, pozwalając na szybką i płynną wymianę narzędzi.

Ze względu na intensywne zużycie adaptery muszą być regularnie sprawdzane i – w razie potrzeby – wymieniane w celu zapewnienia płynnego i sprawnego działania wiertarki.

Adaptery od WERHE – trwałość i funkcjonalność

Firma WERHE udostępnia dwa rodzaje adapterów do wierteł i świdrów – o mocowaniach SDS Max i SDS Plus, które sprzedawane są w zestawach obejmujących zawleczki i śruby. Oferowane w sklepie produkty wykonywane są z solidnego stopu stali przemysłowej, która stanowi gwarancję stabilności nawet przy wykonywaniu bardzo intensywnych działań.

W asortymencie sklepu dostępne są adaptery przeznaczone m.in. do młotów obrotowych, młotów pneumatycznych, młotowiertarek – zarówno akumulatorowych, jak i elektrycznych – a także świdrów z mocowaniem Hex czy świdrów glebowych. Firma oferuje także specjalistyczne adaptery do mieszadeł z gwintem M14. Ich konstrukcja umożliwia łatwą i szybką obsługę bez względu na okoliczności czy uwarunkowania otoczenia.

Komponenty oferowane przez WERHE doskonale pasują do większości markowych urządzeń pochodzących od producentów jak Stihl, Makita czy Hitachi. Największe z nich – sięgające aż 1000 mm długości całkowitej – pozwalają na wykonywanie robót remontowych nawet w wąskich szczelinach czy innych miejscach, do których dostęp jest z różnych przyczyn utrudniony. Firma zastrzega, że nie ma żadnych relacji biznesowych z firmami Makita, Stihl oraz Hitachi ani nie posiada produkowanych przez nie części oryginalnych.

Do niewątpliwych zalet adapterów WERHE należy też fakt, że produkowane są one z pełnego wałka stalowego – jego ciężar sprawia, że komponent znacznie przewyższa wytrzymałością narzędzia innych firm. Co więcej, dzięki charakterystycznej konstrukcji adaptery mogą bez trudu przenosić nawet bardzo duże naprężenia, co znacznie usprawnia np. pracę na twardym i gliniastym podłożu.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest "PYRAMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, adres Nadrzeczna 7A, 05-552, Jabłonowo, numer NIP: 5272426997, numer REGON: 000451820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: info@pyramide.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło