Sklep korzysta z plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych (także remarketingowych), analizy ruchu, zapewnienia pełnej funkcjonalności Sklepu, w tym dostosowania jego treści do Twoich preferencji. Korzystając ze Sklepu zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies i podobnych technologii.

zamknij

Adapter do świdra SDS PLUS

65,04 zł
Brutto

Adapter do świdra pasuje do wszystkich narzędzi wyposażonych w mocowanie SDS PLUS.

Wykorzystaj swoją wiertarkę z uchwytem sds plus, dzięki czemu twoja praca będzie szybsza, tańsza, cichsza - nie musisz kupować wiertnicy spalinowej, możesz wykorzystać sprzęt który posiadasz, nie potrzebujesz kupować drogiej wiertnicy . Dzięki czemu możesz spokojnie pracować nawet we własnym ogrodzie !

Kupując do swojej wiertarki z uchwytem sds plus wiertło do gleby i adapter sds plus, możesz wykorzystać swój sprzęt do wiercenia studni. Do wkopania słupków, ogrodzeń, drzewek. Możesz również wykorzystać ją do przecisku pod chodnikami lub jezdnią aby przeciągnąć kabel czy rurę. 

Adapter wykonany jest z hartowanej stali dzięki czemu ma większą wytrzymałość na pękanie. 

Dzięki adapterowi sds plus nie musisz być profesjonalistą aby ułatwić sobie pracę! 

Używanie adaptera sds plus jest przede wszystkim bezpieczne, dzięki sprzęgle jakie posiada wiertarka, to zabezpieczenie podczas przeciążenia zapewni Ci bezpieczeństwo. 

Wiertło sds plus najlepiej współpracuje ze świdrami o średnicy 40,60,80,100,120,150 mm

49 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest "PYRAMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, adres Nadrzeczna 7A, 05-552, Jabłonowo, numer NIP: 5272426997, numer REGON: 000451820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: info@pyramide.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło