Sklep korzysta z plików cookies i podobnych technologii w celach reklamowych (także remarketingowych), analizy ruchu, zapewnienia pełnej funkcjonalności Sklepu, w tym dostosowania jego treści do Twoich preferencji. Korzystając ze Sklepu zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies i podobnych technologii.

zamknij

Adaptery

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Jeżeli potrzebujesz adaptera do świdra, który umożliwi Ci szybką wymianę narzędzi, to w naszym sklepie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferowane produkty są dostępne z dwoma rodzajami mocowań – SDS Plus oraz SDS Max. Wytrzymały stop stali przemysłowej, z którego są wykonane nasze adaptery, gwarantuje doskonałą stabilność nawet podczas intensywnych prac w glebie i murze. Sprzedajemy przejścia z adapterami do wierteł i świdrów w różnych rozmiarach.

W naszej ofercie znajdziesz przejścia, które zamocujesz w narzędziach takich jak:

  • młotowiertarki (elektryczne i akumulatorowe),
  • ciężkie świdry glebowe,
  • młoty pneumatyczne,
  • tarcze ze szczotkami drucianymi,
  • świdry z mocowaniem Hex,
  • młoty obrotowe.

Szukasz przejścia do konkretnego modelu wiertarki albo mieszadła? Nasze narzędzia pasują do większości maszyn produkowanych przez renomowane firmy. Oferujemy m.in. adaptery do narzędzi STIHL, Bosch oraz Makita.

Adaptery do mieszadeł z gwintem M14

Chciałbyś móc zmieniać mieszadła bez używania dodatkowych narzędzi? Nasze adaptery do mieszadeł z gwintem M14 umożliwiają szybką wymianę osprzętu w każdych warunkach. Korzystając z naszych produktów, nigdy więcej nie będziesz musiał nosić przy sobie dodatkowych przejściówek, ponieważ będą one pasować do wszystkich mieszarek z wyjściem M14.

Przedłużki

Oferujemy przedłużki do świdrów i wierteł z mocowaniem SDS Plus oraz SDS Max. Sprzedajemy je w zestawach wraz ze śrubami i zawleczkami.

Nasze przedłużki umożliwią Ci wykonywanie prac remontowych w trudnodostępnych miejscach. Największe egzemplarze oferowanych produktów mają nawet 1000 mm długości całkowitej! Dzięki nim będziesz mógł wygodnie wiercić w wąskich szczelinach.

Przedłużki lepsze niż markowe narzędzia

Przedłużki firmy WERHE z powodzeniem zastępują narzędzia produkowane przez firmy takie jak STIHL. Nasze najlepsze produkty są wykonane z pełnego wałka stalowego, który jest cięższy, a przez to znacznie wytrzymalszy niż w konkurencyjnych narzędziach. Konstrukcja naszych przedłużek do wierteł i świdrów umożliwia przenoszenia bardzo dużych naprężeń, co ułatwia pracę nawet w bardzo ubitych, gliniastych podłożach.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest "PYRAMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, adres Nadrzeczna 7A, 05-552, Jabłonowo, numer NIP: 5272426997, numer REGON: 000451820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: info@pyramide.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło